Viešųjų pirkimų akademija “Viešojo pirkimo sutarties vykdymo ypatumai” (2024-03-14)

Dalyvio darbo vietoje ar namuose, Visa Lietuva 2024-03-14

Viešųjų pirkimų agentūra  kviečia į nuotolinių konsultacinių profesinių mokymų ciklą „Viešųjų pirkimų akademija“, kurių metu viešųjų pirkimų advokatai ir praktikai dalinsis aktualiomis temomis ir praktinėmis įžvalgomis.

Mokymų dalyviams bus reikalinga turėti kompiuterį (ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę) su interneto ryšiu bei vaizdo kamera ir mikrofonu. Prieš mokymus elektroniniu paštu atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą ir instrukciją.

Mokymai rekomenduojami viešuosius pirkimus vykdančių perkančiųjų organizacijų ir subjektų bei viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančių tiekėjų darbuotojams.

Konsultacinių mokymų metu:

  • aptarsime sutarties vykdymo priežiūros svarbą ir ypatumus;
  • apžvelgsime sutarties vykdymo priežiūros procesą, paaiškinsime, kada ir kaip galima stabdyti sutarties vykdymą, keisti sutarties sąlygas, kurių sutarties sąlygų negalima keisti, kaip ir kada inicijuoti ir dokumentuoti sutarties nutraukimą;
  • išanalizuosime dažniausiai pasitaikančias klaidas fiksuojant pažeidimus ir taikant sankcijas;
  • patarsime kaip teisingai skaičiuoti baudas, delspinigius, taikyti numatytas sankcijas;
  • kartu su dalyviais įvertinsime praktines situacijas, aptarsime kylančius klausimus, pateiksime praktinių patarimų.

Profesinius mokymus ves ir į aktualius Jūsų klausimus atsakys advokatų profesinės bendrijos JANAUSKAS advokatas Rokas Janauskas (https://janauskas.lt/advokatas-rokas-janauskas/) turintis sėkmingą ir ilgametę darbo su viešųjų pirkimų ginčų bylomis patirtį, atstovaujant klientus ikiteisminėje stadijoje ir teisminiuose procesuose, nuolat konsultuojantis viešųjų pirkimų teisės ir jos taikymo praktikoje klausimais tiek perkančiąsias organizacijas / perkančiuosius subjektus, tiek tiekėjus.

Mokymų pradžia: 9:00 val.

Mokymų pabaiga: 12:00 val.

Programa:

  • Sutarties vykdymo priežiūros ypatumai: sutarties vykdymas, stabdymas, keitimas, pažeidimų fiksavimas, sankcijų taikymas, sutarties nutraukimas
  • Praktinės situacijos analizė
  • Klausimai/ atsakymai, praktiniai patarimai ir rekomendacijos
Dalyvio mokestis60 €
Kursų trukmė4 ak. val.
Dėmesio:

Dalyviams išsiųsime elektroninius dalyvių sertifikatus bei mokymų medžiagą.

Iš tos pačios organizacijos dalyvaujant daugiau nei vienam atstovui taikoma bendra 5% nuolaida. Už dalyvavimą mokymuose apmokama pagal pateiktą išankstinę sąskaitą ne vėliau kaip likus 3 d. iki renginio pradžios. Nepranešus ir nedalyvavus mokymuose – mokestis negrąžinamas. Organizatoriai pasilieka teisę atšaukti mokymus. Mokymų atšaukimo atveju grąžinama visa sumokėta suma.

Dalyvių skaičius ribotas.

Norinčius dalyvauti kursuose prašome užpildyti dalyvio paraišką.

Dalyvavimo paraiškas siųsti ir daugiau informacijos apie renginį galima gauti:

UAB „Viešųjų pirkimų agentūra eTenders“

Tel.: (8 5) 2652139, (8 669) 84039, (8 620) 53325, el. p. agentura@viesujupirkimu.lt