Nuotoliniai mokymai “Viešųjų pirkimų reglamentavimo pokyčiai: Pasiūlymų vertinimo naujovės. Viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimas. Naujausia teismų praktika ir tendencijos 2023 m.“ (2023-04-20)

Dalyvio darbo vietoje ar namuose, Visa Lietuva 2023-04-20

VšĮ „Viešųjų pirkimų agentūra“ ir advokatų profesinė bendrija JANAUSKAS kviečia į nuotolinius praktinius mokymus „Viešųjų pirkimų reglamentavimo pokyčiai: Pasiūlymų vertinimo naujovės. Viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimas. Naujausia teismų praktika ir tendencijos 2023 m.“

Mokymų dalyviams bus reikalinga turėti kompiuterį (ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę) su interneto ryšiu bei vaizdo kamera ir mikrofonu. Prieš mokymus elektroniniu paštu atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą ir instrukciją.

Mokymai rekomenduojami viešuosius pirkimus vykdančių perkančiųjų organizacijų ir subjektų darbuotojams, dalyvaujantiems viešųjų pirkimų procese, bei viešųjų pirkimų specialistams.

Praktinių mokymų metu:

 • apžvelgsime Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimus, reglamentuojančius tiekėjų pasiūlymų vertinimą;
 • išnagrinėsime pasiūlymų patikslinimo, papildymo ar paaiškinimo taisykles, patarsime, kaip taisykles taikyti praktikoje, kokias būtinas nuostatas dėl pasiūlymų vertinimo įtraukti į pirkimo dokumentus;
 • aptarsime dažniausiai pastebimas tiekėjų klaidas tikslinant pasiūlymus ir kaip teisingai į jas reaguoti;
 • patarsime, kaip pasirinkti tinkamiausią ginčo strategiją ir optimaliai spręsti ginčus su tiekėjais,
 • aptarsime kas yra tiekėjų teisinis suinteresuotumas, kodėl pretenzijos pagrindas ir dalykas turi sutapti su ieškiniu, kodėl svarbu pateikti išsamų atsakymą į tiekėjo pretenziją ir kt.
 • aptarsime aktualią teismų praktiką, susijusią su pirkimo vykdymu, pasiūlymu vertinimu ir laimėtojo nustatymu, ginčų sprendimu ir kt.
 • aptarsime kitus aktualius pirkimų vykdymo klausimus, pateiksime praktinių patarimų.

Mokymus ves ir į aktualius Jūsų klausimus atsakys advokatų profesinės bendrijos JANAUSKAS advokatas Rokas Janauskas (https://janauskas.lt/advokatas-rokas-janauskas/) turintis sėkmingą ir ilgametę darbo su viešųjų pirkimų ginčų bylomis patirtį, atstovaujant ikiteisminėje stadijoje ir teisminiuose procesuose, nuolat konsultuojantis viešųjų pirkimų teisės ir jos taikymo praktikoje klausimais tiek perkančiąsias organizacijas / perkančiuosius subjektus, tiek tiekėjus.

Programa

Mokymų pradžia: 9:00 val.

 • Viešųjų pirkimų įstatymo pokyčiai vertinant tiekėjų pasiūlymus
 • Pasiūlymų patikslinimo, papildymo ar paaiškinimo taisyklės bei jų taikymas praktikoje
 • Viešųjų pirkimų ginčų sprendimas. Teisingas ginčo strategijos pasirinkimas – žingsnis laimėjimo link?
 • Naujausia teismų praktika ir tendencijos.
Dalyvio mokestis95 €
Kursų trukmė5 ak. val.
Dėmesio:

DĖMESIO: mokymų metu teikiamos konsultacijos pirkimų klausimais.

Dalyviams išsiųsime elektroninius dalyvių sertifikatus bei mokymų medžiagą.

Iš tos pačios organizacijos dalyvaujant daugiau nei vienam atstovui bei dalyvaujant daugiau nei vienuose mokymuose taikoma bendra 5% nuolaida. Už dalyvavimą mokymuose apmokama pagal pateiktą išankstinę sąskaitą ne vėliau kaip likus 3 d. iki renginio pradžios. Nepranešus ir nedalyvavus mokymuose – mokestis negrąžinamas. Organizatoriai pasilieka teisę atšaukti mokymus. Mokymų atšaukimo atveju grąžinama visa sumokėta suma.

Dalyvių skaičius ribotas.

Dalyvavimo paraiškas siųsti ir daugiau informacijos apie renginį galima gauti:

VšĮ „Viešųjų pirkimų agentūra“

Tel.: (8 5) 2652139, (8 669) 84039, (8 620) 54400, (8 620) 53325, el. p. agentura@viesujupirkimu.lt