Nuotoliniai mokymai specialistų atestacijai “Viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimas ir Viešųjų pirkimų tarnybos rekomenduojama teismų praktika” (2022-06-30)

Dalyvio darbo vietoje ar namuose, Visa Lietuva 2022-06-30

VšĮ „Viešųjų pirkimų agentūra“ ir advokatų profesinė bendrija JANAUSKAS kviečia į nuotolinius interaktyvius praktinius mokymus „Viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimas ir Viešųjų pirkimų tarnybos rekomenduojama teismų praktika“

Mokymų dalyviams bus reikalinga turėti kompiuterį (ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę) su interneto ryšiu bei vaizdo kamera ir mikrofonu. Prieš mokymus elektroniniu paštu atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą ir instrukciją.

Mokymai rekomenduojami viešuosius pirkimus vykdančių perkančiųjų organizacijų ir subjektų darbuotojams, dalyvaujantiems viešųjų pirkimų procese, pirkimų specialistams, besirengiantiems viešųjų pirkimų specialistų atestacijai.

Praktinių mokymų metu:

 • išnagrinėsime Viešųjų pirkimų tarnybos nurodytą aktualią teismų praktiką, padėsiančią pasirengti Pirkimo specialistų atestacijai,
 • aptarsime aktualią teismų praktiką, susijusią su pirkimo principais, pirkimo dokumentais ir jų turiniu, kvalifikacijos reikalavimais ir pašalinimo pagrindais, technine specifikacija, pasiūlymo vertinimo kriterijais, viešojo pirkimo sutarties keitimu, pasiūlymu vertinimu ir laimėtojo nustatymu, ginčų sprendimu ir kt.
 • patarsime, kaip pasirinkti tinkamiausią ginčo strategiją, aptarsime kitus aktualius pirkimų vykdymo procedūrinius klausimus.

Mokymus ves ir į aktualius Jūsų klausimus atsakys advokatų profesinės bendrijos JANAUSKAS advokatas Rokas Janauskas (https://janauskas.lt/advokatas-rokas-janauskas/) turintis didelę darbo su viešųjų pirkimų ginčų bylomis patirtį, nuolat konsultuojantis viešųjų pirkimų teisės ir jos taikymo praktikoje klausimais tiek perkančiąsias organizacijas / subjektus, tiek tiekėjus.

Programa

Mokymų pradžia: 9:00 val.

 • Viešųjų pirkimų tarnybos rekomenduojamos teismų praktikos apžvalga:
 • Pirkimo dokumentai ir jų turinys
 • Kvalifikacijos reikalavimai ir pašalinimo pagrindai
 • Techninė specifikacija
 • Pasiūlymo vertinimo kriterijai
 • Viešojo pirkimo sutarties keitimas
 • Pasiūlymu vertinimas ir laimėtojo nustatymas
 • Viešųjų pirkimų ginčų sprendimas
 • Klausimai/ atsakymai, rekomendacijos
Dalyvio mokestis90 €
Kursų trukmė5 ak. val.
Dėmesio:

DĖMESIO: mokymų metu teikiamos konsultacijos pirkimų klausimais.

Dalyviams išsiųsime elektroninius dalyvių sertifikatus bei mokymų medžiagą.

Iš tos pačios organizacijos dalyvaujant daugiau nei vienam atstovui bei dalyvaujant daugiau nei vienuose mokymuose taikoma bendra 5% nuolaida. Už dalyvavimą mokymuose apmokama pagal pateiktą išankstinę sąskaitą ne vėliau kaip likus 3 d. iki renginio pradžios. Nepranešus ir nedalyvavus mokymuose – mokestis negrąžinamas. Organizatoriai pasilieka teisę atšaukti mokymus. Mokymų atšaukimo atveju grąžinama visa sumokėta suma.

Dalyvių skaičius ribotas.

Dalyvavimo paraiškas siųsti ir daugiau informacijos apie renginį galima gauti:

VšĮ „Viešųjų pirkimų agentūra“

Tel.: (8 5) 2652139, (8 620) 54400, (8 620) 53325, el. p. agentura@viesujupirkimu.lt