Sėkmingo dalyvavimo Lietuvos viešųjų pirkimų konkursuose pagrindai

J. Galvydžio g. 3, Vilnius 2019-02-20

VšĮ “Viešųjų pirkimų agentūra” ir UAB “ETENDERS BALTIJA” nuolatos organizuoja individualius mokymus “Sėkmingo dalyvavimo Lietuvos viešųjų pirkimų konkursuose pagrindai”.  

Mokymai skirti verslininkams, turintiems nedidelę dalyvavimo viešųjų pirkimų konkursuose patirtį ir norintiems perprasti Lietuvos perkančiųjų organizacijų reikalavimus bei įgyti praktinių žinių, kaip joms įtikti.

Aktualu. Kiekvienais metais Lietuvos viešojo sektoriaus organizacijos prekėms, paslaugos ir darbams išleidžia virš 5 mlrd. eurų. Perkama nuo sąvaržėlių iki daugiamilijoninių statybos darbų projektų. Įsigydamos prekes, paslaugas ar darbus viešojo sektoriaus organizacijos privalo vadovautis nustatytais pirkimų reglamentais ir vykdyti pirkimus viešai. Viešasis sektorius yra vienas patikimiausių klientų verslui, ypač esant sudėtingai finansinei – ekonominei situacijai.

2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo du atskiri įstatymai, reglamentuosiantys viešųjų pirkimų vykdymą „klasikinio“ ir „komunalinio“ sektoriaus organizacijoms. Įsigaliojus naujiems įstatymams pasikeitė viešųjų pirkimų vykdymo tvarka, reikalavimai tiekėjų kvalifikacijai, pasiūlymų pateikimas bei vertinimas, ginčų tvarka, atsirado kitų naujovių.

Nauda: Mokymų metu apžvelgsime viešųjų pirkimų teisinius reglamentus, paaiškinsime jų taikymą praktikoje, supažindinsime su keliamais reikalavimais tiekėjams bei perkamoms prekėms ir paslaugoms, patarsime, kaip paruošti pasiūlymus bei kaip gauti ar parengti prašomus dokumentus. Taip pat pateiksime praktinių rekomendacijų, kaip reikėtų bendrauti su perkančiąja organizacija, aiškinantis konkursų sąlygas, iškilus ginčams ar kitose situacijose.

Lektorius: Justas Grigaravičius, Viešųjų pirkimų agentūra, VšĮ teisininkas/ viešųjų pirkimų ekspertas.

Norintys dalyvauti prašome užpildyti registracijos formą.

Daugiau informacijos galima gauti:

UAB “ETENDERS BALTIJA”
Tel.: (8 5) 2652139, (8 620) 53325, el. p. info@viesujupirkimu.lt

Programa

 • Lietuvos viešųjų pirkimų teisinė bazė ir jos pokyčiai
 • Viešųjų pirkimų būdai, procedūros
 • Pirkimo dokumentai, jų struktūra
 • Tiekėjų pašalinimo pagrindai, kvalifikaciniai reikalavimai
 • Reikalavimai perkamoms prekėms, paslaugoms, darbams
 • Pasiūlymo rengimas, įforminimas, pateikimas, terminai
 • Pasiūlymų vertinimas: vertinimo kriterijai, ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas, pasiūlymų tikslinimas ir aiškinimas
 • Viešojo pirkimo sutarčių sudarymas ir sąlygų keitimas
 • Informavimas apie pirkimų procedūras
 • Ginčai viešuosiuose pirkimuose
 • Elektroniniai viešieji pirkimai
Dalyvio mokestis120 €
Kursų trukmė5 val.
Dėmesio:

Iš tos pačios organizacijos dalyvaujant daugiau nei vienam asmeniui taikoma 15% nuolaida.