Viešųjų pirkimų agentūra

Visos viešųjų pirkimų paslaugos

Syndicate content
ARTIMIAUSI RENGINIAI
Titulinis Renginių kalendorius Mokymai Sėkmingo dalyvavimo Lietuvos viešųjų pirkimų konkursuose pagrindai

Sėkmingo dalyvavimo Lietuvos viešųjų pirkimų konkursuose pagrindai

Artimiausi mokymai: 2018 m. lapkričio 28 d.

 

VšĮ "Viešųjų pirkimų agentūra" ir UAB "ETENDERS BALTIJA" nuolatos organizuoja individualius mokymus "Sėkmingo dalyvavimo Lietuvos viešųjų pirkimų konkursuose pagrindai".  

 

Mokymai skirtiverslininkams, turintiems nedidelę dalyvavimo viešųjų pirkimų konkursuose patirtį ir norintiems perprasti Lietuvos perkančiųjų organizacijų reikalavimus bei įgyti praktinių žinių, kaip joms įtikti.

  

Aktualu:Kiekvienais metais Lietuvos viešojo sektoriaus organizacijos prekėms, paslaugos ir darbams išleidžia virš 5 mlrd. eurų. Perkama nuo sąvaržėlių iki daugiamilijoninių statybos darbų projektų. Įsigydamos prekes, paslaugas ar darbus viešojo sektoriaus organizacijos privalo vadovautis nustatytais pirkimų reglamentais ir vykdyti pirkimus viešai. Viešasis sektorius yra vienas patikimiausių klientų verslui, ypač esant sudėtingai finansinei - ekonominei situacijai.

 

2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo du atskiri įstatymai, reglamentuosiantys viešųjų pirkimų vykdymą „klasikinio“ ir „komunalinio“ sektoriaus organizacijoms. Įsigaliojus naujiems įstatymams pasikeitė viešųjų pirkimų vykdymo tvarka, reikalavimai tiekėjų kvalifikacijai, pasiūlymų pateikimas bei vertinimas, ginčų tvarka, atsirado kitų naujovių.

 

Nauda: Mokymų metu apžvelgsime viešųjų pirkimų teisinius reglamentus, paaiškinsime jų taikymą praktikoje, supažindinsime su keliamais reikalavimais tiekėjams bei perkamoms prekėms ir paslaugoms, patarsime, kaip paruošti pasiūlymus bei kaip gauti ar parengti prašomus dokumentus. Taip pat pateiksime praktinių rekomendacijų, kaip reikėtų bendrauti su perkančiąja organizacija, aiškinantis konkursų sąlygas, iškilus ginčams ar kitose situacijose.

 

Mokymų programa

 • Lietuvos viešųjų pirkimų teisinė bazė ir jos pokyčiai
 • Viešųjų pirkimų būdai, procedūros
 • Pirkimo dokumentai, jų struktūra
 • Tiekėjų pašalinimo pagrindai, kvalifikaciniai reikalavimai
 • Reikalavimai perkamoms prekėms, paslaugoms, darbams
 • Pasiūlymo rengimas, įforminimas, pateikimas, terminai
 • Pasiūlymų vertinimas: vertinimo kriterijai, ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas, pasiūlymų tikslinimas ir aiškinimas
 • Viešojo pirkimo sutarčių sudarymas ir sąlygų keitimas
 • Informavimas apie pirkimų procedūras
 • Ginčai viešuosiuose pirkimuose
 • Elektroniniai viešieji pirkimai

Lektoriai: Rytis Maliukevičius, viešųjų pirkimų ekspertas, ETENDERS BALTIJA, UAB ir Viešųjų pirkimų agentūra, VšĮ vadovas, Justas Grigaravičius, Viešųjų pirkimų agentūra, VšĮ teisininkas - viešųjų pirkimų ekspertas.

 

Trukmė:  5 ak. val.

 

Vieta: J. Galvydžio g. 3, Vilnius.

 

Kaina asmeniui 120 Eur + PVM.Iš tos pačios organizacijos dalyvaujant daugiau nei vienam asmeniui taikoma 15% nuolaida.

 

Norintys dalyvauti prašome užpildyti registracijos formą.

 

Daugiau informacijos galima gauti:

UAB "ETENDERS BALTIJA"
Tel.: (8 5) 2652139, (8 620) 53325, el. p. info@viesujupirkimu.lt

 

 
Paraiškos renginio dalyviams: Registracija į seminarą 2018-11-28 Vilniuje